PopisVEDOUCÍ KOMPLETACE

Náplň práce: zajištění kompletního chodu výroby na přidělené směně, organizace práce a vedení týmu pracovníků, kontrola kvality výrobků a vyrobených kusů, vedení pracovních listů zaměstnanců na směně.

Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenost z výrobní společnosti, zkušenost s vedením pracovníků.

Nabízené výhody: práce u zaměstnavatele, který ocení Vaše výsledky; motivující finanční ohodnocení; zaučení na danou činnost a podporu od nadřízených; příjemný pracovní kolektiv, který drží pospolu; stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 85,- Kč; možnost profesního a osobního růstu; po určité době týden dovolené navíc; podpora ve vzdělávání formou kurzů; další zaměstnanecké výhody a benefity.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zaměstnavatele kontaktujte, sdělí Vám další podrobnosti a domluvíte se na osobním setkání a prohlídce pracoviště. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěEMERGE, a.s. - pracoviště Náchod, Kladská 112, Běloves, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně18120 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

EMERGE, a.s.
  • EMERGE, a.s.
  • Kontakt : Jan Vlček
  • Telefon : +420 725 996 195
  • Adresa : EMERGE, a.s. - pracoviště Náchod, Kladská 112, Běloves, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

práce

pracovní

zaměstnavatele

zkušenost

výhody

vedení

plně

hrazené

zaměstnavatelem

hodnotě