PopisMISTR/-OVÁ VÝROBY
- PP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody, 27 - 32 000 Kč po zkušební době
- Požadujeme: časová flexibilita,ochota učit se novým věcem, dobrá znalost práce na PC, psychická odolnost, manuální zručnost
- Náplň práce: expedice + balení výrobků, manipulace s výrobky do 20 Kg, práce s VZV, příprava materiálů pro výrobu, kontrola kvality výrobků
- Nabízíme: hrubá mzda po zkušební době 27-30 000 Kč, příspěvek na stravování, kulturní akce
- V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu soucek@kartace.com

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPardubická 216/77, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Kartáče Souček, s.r.o.
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • Kontakt : Josef Souček
  • E-mail : soucek@kartace.com
  • Adresa : Pardubická 216/77, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

práce

zkušební

mistrová

hrubá

výrobky

vzv

příprava

materiálů

výrobu

kontrola