PopisMísto výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: koordinace výroby s maximálním využitím zdrojů, zefektivnění procesu výroby a logistiky.
POŽADAVKY: ŘP sk. B, organizační schopnosti, zkušenosti s řízením kolektivu pracovníků, logické myšlení, komunikativnost, operativnost, flexibilita.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, stravenky 100,-, zvýhodněná volání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKOVINTRADE Praha spol. s r.o. - závod Chrudim, Průmyslová 890, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

KOVINTRADE Praha spol. s r.o.
  • KOVINTRADE Praha spol. s r.o.
  • Kontakt : Dvořáčková
  • Telefon : +420 469 660 991
  • E-mail : dvorackova@kovintrade.cz
  • Adresa : KOVINTRADE Praha spol. s r.o. - závod Chrudim, Průmyslová 890, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

výroby

práce

místo

stravenky

operativnost

flexibilita zaměstnanecké

výhody

týdnů

dovolené

volání první