PopisMísto výkonu Dobřanská 629, Chotěšov a Úněšovská 2013, Plzeň.
Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha výrobních strojů, pomocné práce související s dobrým chodem linky a zpracováním jednotlivých zakázek
Požadavky: schopnost práce ve směnném provozu - 3 směny/turnus, dobrý zrak, manuální zručnost - jemná motorika, početní gramotnost, pečlivost, spolehlivost
13. mzda, variabilní složka mzdy až 20%, příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce, docházkový bonus 1.500 Kč, dotované závodní stravování a doprava, příspěvek na praní firemního oblečení, finanční bonusy k živoním a pracovním jubileím, stipendijní programy pro děti, po zapracování smlouva na neurčito a 25 dní dovolené ročně, benefitní program Sodexo, bonusy za doporučení, firemní právní poradna zdarma, sportovní dny a akce pro zaměstnance
Kontakt na pracovišti Dobřanská 629, Chotěšov v pondělí až pátek v 9.30 hod. nebo telefonicky na tel. 377198857 nebo 720967436 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěDobřanská 629, 332 14 Chotěšov Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně24600 Kč Nastoupit od2018-06-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T15:37:04

Společnost

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
  • MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
  • Kontakt : Lucie Černá
  • Telefon : +420 377 198 999,720 967 436
  • E-mail : nabor@md-elektronik.cz
  • Adresa : Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov

Klíčová slova

práce

bonusy

dobřanská

chotěšov

místo

smlouva

zapracování

děti

programy

stipendijní