PopisPracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Náplň práce:
-montážní práce (šroubování)
-balení TV, nastavování TV, inspekční práce
-lepení štítků

Požadujeme:
-manuální zručnost
-pečlivost, dochvilnost
- možnost práce na směny: (6 - 14 hod.,14 - 22 hod.)

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní či životní pojištění, dotované závodní stravování, týden dovolené navíc, práce v Plzni bez nutnosti dojíždění, odpovídající finanční ohodnocení měsíční bonus, půlroční bonus, vzdělávání a odborný růst, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, další zaměstnanecké výhody
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPanasonic AVC Networks Czech, s.r.o, U Panasoniku 1068/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-06T01:56:52

Společnost

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
  • Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Pešková
  • Telefon : +420 378 211 217
  • E-mail : nabor.plzen@eu.panasonic.com
  • Adresa : Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o, U Panasoniku 1068/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

práce

bonus

pracovní

dovolené

navíc

plzni

nutnosti

dojíždění

odpovídající

finanční