Popisz: 10.5.2017; a: 1.2.2019
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

podmínkou pro přijetí je úspěšné zvládnutí testů zručnosti!!!
náplň práce: osazování, vizuání kontrola, montáž a testování řídících jednotek;
požadujeme: manuální zručnost,chuť pracovat, zodpovědnost,smysl pro týmovou práci,časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu;
nabízíme: příspěvek na dopravu a na rekreaci pro děti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění; v případě zájmu kontaktujte p. Brezinovou telefonicky, emailem nebo osobně na adrese pracoviště Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěContinental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm, Kopanská 1713, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm Mzda minimálně15048 Kč Nastoupit od2019-02-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T10:14:48

Společnost

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
  • Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Simona Brezinová
  • Telefon : +420 556 881 190
  • Adresa : Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm, Kopanská 1713, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Klíčová slova

pracovat

122019 místo

stravování

provozunabízíme

příspěvek

dopravu

rekreaci

děti

týdnů

dovolené