PopisZabýváme se opravou elektroniky, vnitřků bankomatů, dále opravujeme notebooky, základové desky, čtečky do skladu, scannery, apod. Máme působnost ve více jak 100 zemích po celém světě.
Aktuálně hledáme kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK
Náplň práce:
* Oprava mechanicko/ elektronických zařízení.
Co očekáváme:
* Předchozí pracovní zkušenost v obdobném pracovním zaměření, opravy v servisu, nebo jako servisních technik - výhodou.
* Manuální zručnost, dobrý zrak!
* Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, schopnost týmové spolupráce.
Co můžeme nabídnout:
* Zajímavou práci v perspektivním oboru IT, elektroniky.
* Zaměstnání v nové moderní společnosti.
* 5 týdnů dovolené, stravenky (100kč/den), půlroční odměny, firemní akce.
* Vstupní zaškolení.
Staňte se součástí našeho týmu, neváhejte a zašlete životopis na email: jana.kucerova@ctdi.com
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCTDI Czech s.ro. 001, Pod Dolní drahou 105, 417 42 Krupka 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T12:30:49

Společnost

CTDI Czech s.r.o.
  • CTDI Czech s.r.o.
  • Kontakt : Jana Kučerová
  • Telefon : +420 417 568 333
  • E-mail : jana.kucerova@ctdi.com
  • Adresa : CTDI Czech s.ro. 001, Pod Dolní drahou 105, 417 42 Krupka 1

Klíčová slova

elektroniky

zabýváme

spolupráce co

oboru

perspektivním

práci

zajímavou

nabídnout

můžeme

týmové