PopisNáplň práce: montáž kompletů nábytkového kování z komponentů z plastu a kovů, provádění samokontroly, výroba kontrolních vzorků, hlášení závad, udržování pořádku na pracovišti
Požadavky: min. SOU, schopnost pracovat ve třísměnném provozu, zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, pečlivost, přesnost, flexibilita
5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
První kontakt telefonicky 8,00 - 9,00 nebo emailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-07-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

Hettich ČR k.s.
  • Hettich ČR k.s.
  • Kontakt : Miroslava Valová
  • Telefon : +420 566 692 214
  • E-mail : Miroslava_Valova@de.hettich.com
  • Adresa : Jihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

příspěvek

náplň

výhodou

pečlivost

přesnost

flexibilita 5

týdnů

dovolené

roční

finanční