PopisNáplň práce
o Montáž komponentů do automobilů
Požadujeme
o ZŠ, SOU
o Manuální zručnost
o Vysoké pracovní nasazení
o Spolehlivost, pozornost, pečlivost
Nabízíme
o odpovídající platové ohodnocení
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, bonus za docházku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na rehabilitaci, dovolená navíc.....)
o 2 a 3 směnný provoz
Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
"Doporučenky z ÚP budou potvrzovány vždy v liché úterý od 13h v průběhu konání výběrového řízení." Další kontakt e-mailem.
Nástup možný ihned.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • E-mail : jaroslava.matouskova@trcz.cz
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

pracovní

příspěvky

náplň

vliché

směnný

provoz tato

pozice

vhodná

absolventy quotdoporučenky

potvrzovány