PopisMísto výkonu práce: "v objektu firmy Weiler "- Holoubkov 1
Náplň práce: fyzicky náročná práce v lakovně, ve ztížených podmínkách, hlučné a prašné prostředí, psychická a fyzická zátěž, nutný dobrý zdravotní stav
Požadujeme: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: platové ohodnocení 14.740,- Kč
Kontakt: p. Nadija Ratušna, tel. 773 921 592, e-mail: nadija.ratusna@almaxwork.cz, osobně v družstvu na adrese: Plzeň, Janáčková 62 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěALMAX WORK-Holding, družstvo/Holoubkov, Holoubkov 1, 338 01 Holoubkov Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • Kontakt : Ratušna Nadija
  • Telefon : +420 773 921 592
  • E-mail : nadija.ratusna@almaxwork.cz
  • Adresa : ALMAX WORK-Holding, družstvo/Holoubkov, Holoubkov 1, 338 01 Holoubkov

Klíčová slova

práce

zdravotní

kčkontakt

stav požadujeme

základní

vzdělání

stav nabízíme

platové

ohodnocení

místo