PopisZaměstnanci jsou výhradně terénními pracovníky, kteří jezdí a pracují v rámci celé republiky dle zakázek.
Požadujeme:
ŘP sk. B, manuální zručnost, logické a technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, perfektní zdravotní stav.

Náplň práce:
montáž interiérových dveří a jednotlivých doplňků u zákazníků.
NUTNÁ PRAXE v oboru montování interiérových dveří.

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti s více jak 20 letou tradicí, dobré platové ohodnocení. Služební auto a telefon k dispozici.

Kontakt pouze elektronicky.

Životopisy zasílejte výhradně na e-mail:
prace@okna macek.cz.
Do předmětu e-mailu napište: KLADNO.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkna Macek a.s., provozovna, Dr. Vrbenského 34, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Okna Macek a.s.
  • Okna Macek a.s.
  • Kontakt : Romana Lungová
  • Telefon : +420 725 217 696
  • E-mail : prace@oknamacek.cz
  • Adresa : Okna Macek a.s., provozovna, Dr. Vrbenského 34, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

interiérových

výhradně

doplňků

zákazníků nutná

praxe

oboru

montování

dveřínabízíme práci

stabilní

společnosti