Popisz.: 11.10.2017, a: 22.10.2018
Požadavky:
- praxe z výroby nebo montážní linky velkou výhodou
- schopnost práce na třísměnný provoz
- manuální zručnost
Náplň práce:
- obsluha montážní linky
- kompletace dílů
- obsluha strojů na vstřikování plastů
Benefity:
Výkonnostní prémie, bonus za mimořádné směny, půlroční hodnocení, stravenky, firemní autobus (z určitých lokalit a měst)
Inf. zájemci zasílejte žádosti na e-mail. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěGrafton Recruitment s.r.o. - pracoviště Mošnov, Průmyslová 368, 742 51 Mošnov Mzda minimálně18400 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-23T02:10:45

Společnost

Grafton Recruitment s.r.o.
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Heczková
  • Telefon : +420 595 131 780
  • Adresa : Grafton Recruitment s.r.o. - pracoviště Mošnov, Průmyslová 368, 742 51 Mošnov

Klíčová slova

obsluha

montážní

práce

22102018 požadavky

stravenky

mimořádné

směny

půlroční

hodnocení

autobus