Popis!!!!!PRÁCE NA DPP - 2 - 3 MĚSÍCE!!!!!!!!
Požadujeme:
SOU/SŠ elektro-technické vzdělání
schopnost pracovat s výkresovou dokumentací a technologickými postupy
manuální zručnost, přesnost, pečlivost, samostatnost
technické myšlení, aktivní přístup k práci, spolehlivost
vyhláška č.50/1978 Sb. výhodou

Náplň práce:
montáž výrobků u zákazníka
práce dle výkresové dokumentace a technologických postupů
testování, oživování
diagnostika chyb a jejich odstraňování
zvládání jednoduchých zámečnických operací

Nabízíme:
práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru
příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
možnost karierního růstu
odpovídající platové ohodnocení
První kontakt na mail. buckova.lenka@buse.cz nebo telefonicky 516 428 045 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMasarykova č.p. 403/9, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně10000 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

BUSE s.r.o.
  • BUSE s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Bučková
  • Telefon : +420 516 482 045
  • Adresa : Masarykova č.p. 403/9, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

práce

oboru příjemné

postupů testování

oživování diagnostika

chyb

odstraňování zvládání

jednoduchých

zámečnických

operacínabízímepráci

zavedené