PopisMísto výkonu práce: Hedvikov 1, Třemošnice.
Pracovní náplň: obsluha CNC lisu, čištění forem, kontrola teploty.
Požadavky: praxe jako obsluha stroje ve strojírenském průmyslu, ochota učit se novému.
Nabízíme: možnost zaučení, práce v klidném kolektivu, v prosperující firmě, odpovídající odměna, klidné pracovní podmínky, ubytování, doprava do práce, oděv a obuv zdarma.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese, upřednostňujeme zaslání životopisu.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLNS s.r.o. - Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice, Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-20T02:35:11

Společnost

LNS s.r.o.
  • LNS s.r.o.
  • Kontakt : Jana Nová
  • Telefon : +420 601 100 454
  • Adresa : LNS s.r.o. - Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice, Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice

Klíčová slova

práce

obsluha

místo

zdarmaprvní

odměna

klidné

pracovní

podmínky

ubytování

doprava