PopisNáplň práce:
Montáž hliníkových, protipožárních a celoskleněných konstrukcí - okna, dveře, stěny, příčky apod.
Motivační modul bude sjednán po zkušební době
Podpora zkušeným kolektivem zajištěna.
Požadujeme:
Praxe v podobě činnosti významnou výhodou. Technické dovednosti a pečlivost. Samostatnost, zodpovědnost. Řidičský průkaz výhodou. Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce Liberec
Zasílat životopisy e-mailem: info@g-vs.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěG-VS s.r.o.-001, Hanychovská 575/33, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

G-VS s.r.o.
  • G-VS s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Habichová
  • Telefon : +420 603 832 790
  • E-mail : info@g-vs.cz
  • Adresa : G-VS s.r.o.-001, Hanychovská 575/33, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Klíčová slova

výhodou

průkaz

technické

dovednosti

pečlivost

samostatnost

zodpovědnost

řidičský

náplň

významnou