PopisBARISTA/ -TKA
Nově otevírající kavárna v centru města právě skládá svůj nový pracovní tým
Náplň práce: Příprava kávy, nápojů a dezertů spojená s obsluhou zákazníků
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost kavárenského segmentu výhodou, pracovitost, serióznost, cit pro úklid, samostatnost a velkou spolehlivost
Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, dynamický týmový kolektiv, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy, možnost seberealizace a kariérní růst
HLÁSIT SE:
Svůj zájem zasílejte emailem na: litvinov@turbopizza.cz v předmětu emailu uvádějte pozici Kavárna, kontaktní osoba Prágr Lukáš, tel.: 778433353, osobní schůzka po předchozí telefonické domluvě
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJan Krejčík-Turbo Café Litvínov, náměstí Míru 18, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Jan Krejčík
  • Jan Krejčík
  • Kontakt : Lukáš Prágr
  • Telefon : +420 778 433 353
  • E-mail : litvinov@turbopizza.cz
  • Adresa : Jan Krejčík-Turbo Café Litvínov, náměstí Míru 18, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

práce

kavárna

barista

se svůj

růst hlásit

kariérní

seberealizace

možnost

bonusy

výsledků