PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, možno práce i na DPP, DPČ!!
Pracovník výroby kompozitových dílů
Máte zkušenosti s výrobou kompozitových/laminátových dílů, jste manuálně zručný, pečlivý a zodpovědný?
Pokud jste si odpověděl ANO na většinu otázek, tak by pro Vás mohla být zajímavá naše nabídka a společně bychom mohli i něco dokázat.

Jsme ADAM DESIGN a naší činností je design a vývoj výrobků a vozidel. Pro zákazníky navrhujeme nejen líbivý a prodejně úspěšný design,
ale také funkční konstrukční řešení včetně výroby prototypů viz http://www.adamdesign.cz/cs/reference/
U nás se budete podílet na vývoji výrobků a vozidel, které jsou sériově vyráběny a uvidíte tak reálné výsledky své práce.

Aktuálně hledáme kolegy na pozici: Pracovník výroby kompozitových dílů

Naše požadavky:
- manuální zručnost s citem pro detail
- schopnost přemýšlet i navrhovat zlepšení
- zodpovědnost a spolehlivost
- časovou flexibilitu
- řidičské oprávnění skupiny B

Náplň práce:
- prototypová výroba kompozitových dílů
- kompletace a montáž prototypových dílů
- podpora vývojového týmu
+ další dle vašich dovedností

Nabídka:
- motivační finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- zajímavou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky
- přátelský kolektiv

Zaujala Vás tato nabídka rozmanité a smysluplné práce, při které se budete mimojiné na vzniku nových vozidel?
Máte-li zájem se stát součástí našeho týmu, tak nám prosím zašlete Váš životopis na email: zaslat email.
Do předmětu uveďte název pozice. Děkujeme. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěADAM DESIGN s.r.o.-provozovna, Adamov 496, 679 04 Adamov 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

ADAM DESIGN s.r.o.
  • ADAM DESIGN s.r.o.
  • Kontakt : Monika Karlíková
  • Telefon : +420 737 500 639
  • Adresa : ADAM DESIGN s.r.o.-provozovna, Adamov 496, 679 04 Adamov 1

Klíčová slova

kompozitových

výroby

nabídka

dílů

vozidel

výrobků

práce

motivační

dovednostínabídka

finanční