PopisMísto výkonu práce Přelouč.
Nástup možný ihned.
Pracovní náplň: práce v dřevovýrobě, ovládání stroje na výrobu palet.
Pracovní doba 6.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00
Požadujeme: zručnost a pracovitost, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: práci ve stabilní firmě, vhodné pro ženy, bližší informace při osobním pohovoru, práce na DPČ, po zapracování možnost nástupu také na HPP, příspěvek na obědy + odměny za vykonanou práci až 1500,- Kč. . Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDŘEVOSTYL CZ s. r. o. - provozovna, Českobratrská 84, 535 01 Přelouč Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně150 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-14T01:55:05

Společnost

DŘEVOSTYL CZ s. r. o.
  • DŘEVOSTYL CZ s. r. o.
  • Kontakt : Hana Bartoňová
  • Telefon : +420 608 123 015
  • Adresa : DŘEVOSTYL CZ s. r. o. - provozovna, Českobratrská 84, 535 01 Přelouč

Klíčová slova

práce

práci

místo

pohovoru

firmě

vhodné

ženy

bližší

informace

osobním