PopisNáplň práce: příprava, realizace a servis systémů EZS, EPS, CCTV, STA apod., příprava a realizace optických a datových sítí
Požadujeme: SŠ vzdělání v oblasti telekomunikací a bezpečnostních technologií. Zkušenosti se systémy EZS, EPS, CCTV, STA, samostatnost a spolehlivost. Vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci. Řidičský průkaz sk. B
Výhody: profesní růst, zaměstnanecké benefity - zvýhodněné internetové a tel.tarify, motivující finanční ohodnocení
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTC servis, s. r. o. - sídlo, tř. Tomáše Bati 1845, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-06T01:56:52

Společnost

TC servis, s. r. o.
  • TC servis, s. r. o.
  • Kontakt : Petra Mihálová
  • E-mail : kariera@tcservis.cz
  • Adresa : TC servis, s. r. o. - sídlo, tř. Tomáše Bati 1845, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

příprava

realizace

ezs

eps

cctv

náplň

růst

týmovou

spolupráci

řidičský