PopisPožadavky:
znalost a praxe ve čtení z technických výkresů a práce podle nich (žádná sériová výroba), pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost pracovat ve dvousměnném provozu, manuální zručnost.
Náplň práce:
připravuje ocelové konstrukce dle technických výkresů, technologických postupů a pokynů nadřízeného, připravuje pracoviště, připravuje nástroje a svařovací přístroje.
Nabízíme:
slušnou mzdu a práci v zahraniční firmě, příjemnou atmosféru a přátelský tým, smysluplnou činnost, příspěvky na stravování, pět týdnů dovolené, dlouhodobou pracovní stabilitu, odborné kurzy a školení, prémie za docházku

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNetovická 538, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

MCE Slaný s. r. o.
  • MCE Slaný s. r. o.
  • Kontakt : Marcela Sadílková
  • Telefon : +420 312 510 107
  • E-mail : Marcela.sadilkova@mce-hg.com
  • Adresa : Netovická 538, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

připravuje

technických

výkresů

činnost

přístroje nabízímeslušnou

mzdu

práci

zahraniční

firmě

příjemnou