PopisCo budete dělat?
• Kompletovat stroje na montáži.
• Připravovat povrchy na lakování a lakovat.
• Sestavovat magnetické systémy.
• Aktivně spolupracovat s kolegy z výroby a konstrukce.

Jaký přístup hledáme a oceníme?
• Ochotu učit se nové věci a hledat řešení.
• Pečlivost a soustředěnost. Přesnost a preciznost.
• Zodpovědnost za odvedenou práci a samostatnost.
• Fyzickou zdatnost.
• Dodržování technologických postupů pro zaručení kvality.

Co byste měli mít za předpoklady?
• Základní znalost čtení výkresové dokumentace.
• Vzdělání v technickém oboru.

Výhodou bude, pokud máte…
• Zkušenost z montáže nebo lakovny.
• Zkušenost z výrobní firmy se zakázkovou výrobou.

Nabízíme...
• Zázemí stabilní rodinné firmy s mezinárodním partnerem.
• Práce na plný úvazek na dobu neurčitou.
• 25 dní dovolené a 3 dny indispozičního volna.
• Po zkušební době stravenky, pracovní oděv a obuv.
• Příjemný pracovní kolektiv.
• Kolegy ve výrobě s dlouholetými zkušenostmi, kteří poradí.
• Podpora v profesním růstu.
• Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWAMAG, spol. s r.o. 001, Pražská č.p. 270, Jarní č.e. 270, 252 10 Mníšek pod Brdy Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

WAMAG, spol. s r.o.
  • WAMAG, spol. s r.o.
  • Kontakt : Gašková
  • Adresa : WAMAG, spol. s r.o. 001, Pražská č.p. 270, Jarní č.e. 270, 252 10 Mníšek pod Brdy

Klíčová slova

pracovní

firmy

dělat kompletovat

rodinné

dobu

úvazek

plný

partnerem práce

mezinárodním

stabilní