PopisNáplň práce:
zajišťuje obsluhu klientů lázní v jídelnách (prostírání stolů, roznášení snídaní, obědů, večeří, sklízení použitého nádobí) a na mimořádných akcích.
Požadujeme:
dokončené střední odborné vzdělání (vyučení v oboru výhodou); znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; výborné komunikační schopnosti; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí;
před nástupem možnost vyzkoušení si práce brigádně;
motivující finanční ohodnocení;
5 týdnů dovolené; 4 dny zdravotního volna;
zajímavou práci, možnost seberealizace; odborné vzdělávání;
pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, vouchery v hodnotě Kč 1 500,- na nákup potřeb v rámci preventivní zdravotní péče, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň Mzda minimálně18400 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Kontakt : Eliška Lukášová
  • Telefon : +420 384 750 842
  • E-mail : personalista@laznetrebon.cz
  • Adresa : Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Klíčová slova

příjemné

odborné

možnost

náplň

zaměstnanecké

připojištění

penzijnímu

příspěvek

cenu

atraktivní