PopisMísto výkonu práce: Mýto, Plzeňská 601
Náplň práce: -bezchybné instalování elektroinstalaci všech elektro zapojení v nábytku (montáž, zajištění ochranného značení a schémat, zapojení čidel, osvětlení, vytápění, ventilátory, motory, tepelné tyče..)
- kontrola a testování zapojení elektroinstalace a vysokého napětí
- evidování dokončení elektroinstalace do karty nábytku
Požadujeme: vzdělání - úplné střední odborné s maturitou, vyhláška 50, § 6
Nabízíme: platové ohodnocení od 18.400,- do 25.000,- Kč/měs., dovolená navíc, dotované stravování, svozový autobus zdarma
První kontakt: Petra Klímová tel.: 602 535 437, e-mailem: petra.klimova@adecco.com, nebo osobně - Po-Pá 8.00-17.00 na pracovišti ADECCO v Plzni, Dřevěná 345/8

Minimální vzděláníÚSV SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o./Mýto Carrier, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách Mzda minimálně18400 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Petra Klímová
  • Telefon : +420 602 535 437
  • E-mail : Petra.klimova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o./Mýto Carrier, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách

Klíčová slova

zapojení

elektroinstalace

práce

místo

stravování

střední

odborné

maturitou

vyhláška