PopisAktualizace 20. 12. 2018, 29. 11. 2018
Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru, praxi na pozici mzdové účetní nebo účetní min. 2 roky, orientace v aktuálních pracovněprávních předpisech, zdravotním a sociálním pojištění, daní z příjmu fyzických osob, znalost práce na PC, pečlivost, spolehlivost, výhodou znalost programu PREMIER system.
Náplň práce - mzdová a personální agenda, kompletní zpracování mezd v programu PREMIER system, fakturace, statistika, komunikace s úřady, administrativa.
Pracovní doba Po - Pá 7:00 - 15:00.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@kovosport.cz
Pracoviště: Třinec Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStaré Město 108, 739 61 Třinec 1 Mzda minimálně18100 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-21T02:13:53

Společnost

KOVOSPORT Třinec, a.s.
  • KOVOSPORT Třinec, a.s.
  • Kontakt : Renata Hubáčková
  • Telefon : +420 603 573 884
  • Adresa : Staré Město 108, 739 61 Třinec 1

Klíčová slova

práce

znalost

programu

premier

účetní

system

system náplň

mzdová

personální

agenda