PopisMÍSTO VÝKONU : Viktoriya Polyarush, tel.: 777 626 239, e-mail: v.pol@email.cz
KONTAKT : Viktoriya Polyarush, tel.: 777 626 239, e-mail: v.pol@email.cz

* vedení účetnictví menšího autoservisu

Požadavky: * min. SŠ vzdělání ekonomického směru * prokazatelné zkušenosti se zpracováním mezd a finančního účetnictví * zkušenost s agendou zaměstnávání cizinců PODMÍNKOU * znalost pracovně právní legislativy * pečlivost, komunikativnost * znalost práce v účetním programu Pohoda, a mzdovém - PAMICA

Pracovní náplň: * zpracování mzdové agendy * příprava pracovněprávních dokumentů * vedení mzdového účetnictví v souladu s platnou legislativou * komunikace s příslušnými úřady * zpracování daňových přiznání a dalších dokumentů * podpora personálního oddělení
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěENORY CZ s.r.o. (VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ), Václavské náměstí 831/21, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

ENORY CZ s.r.o.
  • ENORY CZ s.r.o.
  • Kontakt : Viktoriya Polyarush
  • Telefon : +420 777 626 239
  • E-mail : v.pol@email.cz
  • Adresa : ENORY CZ s.r.o. (VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ), Václavské náměstí 831/21, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

účetnictví

znalost

viktoriya

polyarush

tel

vedení

dokumentů

zpracování

příprava

agendy