PopisMísto výkonu práce: Mariánské náměstí 480/5, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky:

- SŠ - vzdělání ekonomického směru
- znalost mzdové a personální agendy
- znalost daňové problematiky, praxe v oboru min. 2 roky
- znalost účet. systému Premier/Pohoda výhodou
- schopnost pracovat samostatně, efektivně

Náplň práce:

- kompletní zpracování mezd zaměstnanců společnosti
- zpracování nemocenských dávek, exekucí apod.
- komunikace s orgány státní správy
- sledování všech legislativních změn v oblasti zpracování mezd

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- odborná školení

NÁSTUP IHNED
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMariánské náměstí 480/5, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-12-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-20T01:57:40

Společnost

Daně a audit s.r.o.
  • Daně a audit s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Polovinčáková
  • Telefon : +420 606 346 446
  • Adresa : Mariánské náměstí 480/5, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

znalost

zpracování

práce

místo

státní

mezd

zaměstnanců

společnosti

nemocenských

dávek