PopisKONTAKT E-MAILEM (alena.bohacova@adecco.com)
Náplň práce: Odborné opravy a údržby forem na vstřikování plastů, zavádění inovací a neustálé zlepšování.
Požadavky na praxi: Praxe na obdobné pozici min. 3 roky výhodou, týmová práce, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochota vzdělávat se. Pracovní poměr na 1 rok.
Bonus 0 – 5100Kč/měsíc, prémie za přítomnost 3000Kč/čtvrtletí při 100% účasti, prémie za směnnost 0-1500Kč/měsíc v nepřetržitém provozu, příspěvek na stravování, noční příplatek 40Kč/hod, odpolední příplatek 15Kč/hod, víkendový příplatek 20% z průměrného výdělku, příplatek za práci ve svátek 100% z průměrného výdělku, příplatek za práci přesčas 25% z průměrného výdělku, příplatek za práci přesčas o víkendu 50% z průměrného výdělku. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol. s r.o. - 003, Dolní Skrýchov 115, 377 01 Jindřichův Hradec 1 Mzda minimálně19200 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-17T00:45:00

Společnost

ADECCO spol. s r.o.
  • ADECCO spol. s r.o.
  • Kontakt : Alena Boháčová
  • Telefon : +420 721 258 307
  • E-mail : alena.bohacova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol. s r.o. - 003, Dolní Skrýchov 115, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Klíčová slova

příplatek

výdělku

průměrného

práci

přesčas

práce

prémie

kontakt

nepřetržitém

5100kčměsíc