PopisNáplň práce: Provádění kontrol, čištění, úpravy, preventivní prohlídky nástrojů, forem a přípravků,
opravy nástrojů a forem, výměny funkčních dílů nástrojů na jiný typ výroby, zodpovědnost za správnost složení nástroje dle výkresu, zodpovědnost za svěřené pracoviště
Požadavky: min.zákl. vzdělání, schopnost pracovat ve vícesměnném provozu, zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, pečlivost, přesnost, flexibilita
První pracovní poměr bude na rok na dobu určitou, po jednom roce s možností prodloužení na dobu neurčitou.
5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
první kontakt telefonicky 8:00-9:00 nebo e-mailem

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-09T01:14:49

Společnost

Hettich ČR k.s.
  • Hettich ČR k.s.
  • Kontakt : Renata Bartošíková
  • Telefon : +420 566 692 189
  • Adresa : Jihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

nástrojů

zodpovědnost

dobu

příspěvek

forem

rok

poměr

určitou

pracovní

roční