PopisKO: Fajkusová Iva, tel.: 731 821 139, e-mail: fajkusova@pfplasty.cz

Požadujeme:
• Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení v technickém oboru
• Orientace a znalost čtení technických výkresů
• Znalost práce s měřidly
• Praxe v oboru vítána
• Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
• nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu
• měsíční bonusy až 30 % mzdy
• příspěvek na penzijní připojištění
• docházkový bonus
• 5 dnů dovolené navíc (celkem 25 dnů za rok)
• stravování v areálu společnosti s příspěvkem zaměstnavatele
• možnost odborného vzdělávání a karierního růstu
Náplň práce:
• Vypracovává tvarové části formy pro vstřikování plastů dle předpisu
• Připravuje jednotlivé díly k montáži při dodržení technologie montáže
• Provádí řádné označování montované části forem při montáži
• Při demontáži zodpovídá za řádné uložení demontovaných dílů formy a označení
• Spolupracuje při rozjíždění formy ve výrobě Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMasarykova 144, 747 24 Chuchelná Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

PF PLASTY CZ s.r.o.
  • PF PLASTY CZ s.r.o.
  • Kontakt : Iva Fajkusová
  • Telefon : +420 731 821 139
  • E-mail : fajkusova@pfplasty.cz
  • Adresa : Masarykova 144, 747 24 Chuchelná

Klíčová slova

formy

části

řádné

dnů

fajkusová

předpisu připravuje

dle

plastů

vstřikování

tvarové