PopisNÁSTROJAŘI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: praxe na stejné pozici
NÁPLŇ PRÁCE: provádí opravy a preventivní údržbu nástrojů
Dvousměnný provoz Po - Pá
NABÍZÍME: 5 dnů dovolené navíc, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 1600 Kč/měsíc, příspěvek na autobusovou a vlakovou dopravu.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 757 457 nebo zašlete životopis na e-mail: cie@cieprace.cz
ov. 26.4.19 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCIE METAL CZ, s.r.o. 01, Průmyslová zóna Lešná, Hranická 328, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

CIE METAL CZ, s.r.o.
  • CIE METAL CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Barochová
  • Telefon : +420 571 757 457
  • E-mail : cie@cieprace.cz
  • Adresa : CIE METAL CZ, s.r.o. 01, Průmyslová zóna Lešná, Hranická 328, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

nástrojaři nástup

stravenky

životopis

zašlete

čísle

telefonicky

kontakt

dopravuprvní

vlakovou

autobusovou