PopisPracoviště: Hedvikov 1.
Náplň práce: výroba/oprava nástrojů, práce s technickou dokumentací a měřidly, práce na strojích v nástrojárně.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru nebo praxi alespoň 1 rok, orientaci ve výkresové a technologické dokumentaci, zkušenost s výrobou/opravou nástrojů a znalost základních zásad měření, ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost.
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny, možnost ubytování.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHedvikov 1, 538 43 Třemošnice Mzda minimálně21500 Kč Mzda maximálně31800 Kč Nastoupit od2017-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-09-14T00:55:48

Společnost

KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
  • KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
  • Kontakt : Zuzana Pošíková
  • Telefon : +420 773 771 217
  • E-mail : z.posikova@kovolis-hedvikov.cz
  • Adresa : Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice

Klíčová slova

příspěvek

práce

možnost

nástrojů

závodní

tarif

zvýhodněný

telefonování

vzdálenosti

dopravu