PopisMísto výkonu práce: Praha 8, Karlín, Prvního pluku 143/12
Kontaktní osoba: Dominik Novotný, e-mail: dominik.novotny@greenpeace.org
Zájemci nechť zašlou na e-mailovou adresu nebo korespondenčně životopis a motivační dopis.

Upřesňující informace:
Požadujeme: znalost grafických programů Photoshop, Ilustrator, dobrá znalost html a JS, schopnost vypracovat zadání a komunikovat s externími grafiky a webdesignery, dobrá znalost Microsoft Excel; angličtina slovem i písmem. Vzdělání není podstatné.

Náplň práce: Podpora týmu při zpracovávání online projektů, spolupráce při správě hromadného rozesílače e-mailu, úprava dat pro importy do databází, zpracovávání zadání pro externí webdesignery, tvorba a úprava html e-mailových šablon, zpráva a editace obsahu našich stránek, tvorba banerů a designu na naše stránky, reportování a analýzy projektů.

Nabízíme: Zkušenost s mezinárodní spoluprací s kolegy z ostatních poboček, smysluplnou práci.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, možnost sick days, kancelář přátelská k dětem i psům

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPrvního pluku 143/12, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T10:52:57

Společnost

Greenpeace Česká republika
  • Greenpeace Česká republika
  • Kontakt : Dominik Novotný
  • Adresa : Prvního pluku 143/12, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

znalost

zpracovávání

tvorba

zadání

webdesignery

dobrá

html

úprava

práce

importy