PopisA16 z:9/1/2019
Do grafického oddělení v naší reklamní agentuře hledáme zkušeného GRAFIKY, kteří kromě klasické tvorby tiskové komunikace, budou schopni spolupracovat i na digitálních projektech.
Očekáváme znalost jak klasického prostředí tvorby grafických materiálů, tak digitálního, prokazatelné zkušenosti, chuť učit se novým věcem, neustále sebezdokonalování, schopnost týmové práce, pozitivní, aktivní přístup a odvahu zkoušet nové věci.
Nabízíme možnost získat prostor pro seberealizaci a využívat vlastní metody, nástroje, postupy.
Náplň práce:
- grafické a DTP práce spojené s tvorbou vizuálů pro tiskovou produkci
- tvorba pro digitální komunikaci (bannery - statické / animované, obsah pro sociální sítě, newslettery, prvky stránek a aplikací, infografika, krátká videa apod.)
- produktové fotografování, úprava fotografií (videa).
Požadujeme:
- znalost a práce s grafickými nástroji Adobe CC (Photoshop a InDesign, Ilustrator zkušenosti s vektorovou grafikou, After Effects, Adobe Premiere Pro) případně Corel (X7-X8)
- uživatelská znalost kancelářského balíku MS Office
- znalost všech standardních DTP procesů
- typografické znalosti
- přehled o současných trendech v daném oboru
- samostatné logické uvažování, svědomitost, zodpovědnost, důslednost, systematičnost, aktivní přístup, pečlivost
- schopnost týmové spolupráce
- kreativita, fantazie, smysl pro detail
- praxe v oboru a prokazatelné výsledky.
Nabízíme:
- zaměstnanecké výhody (např. příspěvek na vzdělávání, stravování)
- zajímavou a obsahově bohatou práci
- prostor pro seberealizaci
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky.
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím, společně s životopisem zašlete i portfolio autorských prací na adresu satinsky@mpm-quality.cz
MPM-QUALITY v.o.s.
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Petr Satinský - grafické studio
satinsky@mpm-quality.cz
Tel.: +420 739 600 473 (Po-Pá 7.30-15.30)

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPříborská 1473, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

  • MPM-QUALITY v.o.s.
  • Kontakt : Petr Satinský
  • Telefon : +420 739 600 473
  • Adresa : Příborská 1473, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

znalost

práce

prostor

grafické

dtp

přístup

aktivní

týmové

schopnost