PopisNemusíš být profík, ale hledáme někoho, kdo bude táhnout za jeden provaz a bude se chtít učit nové věci. Pokud do toho s námi chceš jít, tak nám zašli svůj životopis s nějakou svojí ukázkou na e-mail: creativewoodbrno@gmail.com.
Truhlářská a stolařská firma Creative Wood Company s.r.o. hledá šikovného parťáka do týmu na pozici junior grafik na HPP.
Požadavky:
" ovládáš grafické editory: Adobe Illusrator a Adobe Photoshop, Adobe Indesign
" máš cit pro detail, estetiku a disign
" kreativní myšlení
" oceníme vlastní nápady a dobrou představivost
" jsi týmový hráč
" jsi samostatný, spolehlivý a precizní
" máš vizuální cítění
Náplň práce:
" 3D modelování, rendering interiérů i exteriérů
" budeš realizovat a podílet se na zajímavých projektech pro významné klienty, tyto projekty nikdy nebudou stejné
" tvojí zodpovědností bude i kótování, které ulehčí práci a čas při výrobě
" čeká tě příprava propagačních materiálů, spravování a vytváření grafiky pro naše sítě
" denně budeš komunikovat s vedoucím dílny a s tiskárnou
Nabídka:
" dlouhodobá spolupráce
" velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností
" jednosměnný provoz
" kamarádský kolektiv
" férové jednání
" občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování, odměny za dobrou práci
Plat: dle zkušeností
Místo výkonu práce: Nová Zbrojovka, Lazaretní 1/7, 615 00 Brno-Zábrdovice

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCreative Wood Company s.r.o.-prac.Nová Zbrojovka, Lazaretní 9/1, Zábrdovice, 615 00 Brno 15 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2018-12-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-15T02:13:42

Společnost

Creative Wood Company s.r.o.
  • Creative Wood Company s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Šutera
  • Telefon : +420 737 252 134
  • Adresa : Creative Wood Company s.r.o.-prac.Nová Zbrojovka, Lazaretní 9/1, Zábrdovice, 615 00 Brno 15

Klíčová slova

adobe

dle

dobrou

nemusíš

kótování

spravování

materiálů

propagačních

příprava

výrobě čeká