PopisMísto výkonu práce: Oblouková č.p. 391, Skorotice, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- spolupráce při vývoji nových produktů
- zpracovávání technické dokumentace a příprava podkladů pro výrobu
- komunikace s dodavateli
- koordinace a řízení zakázkové výroby
- kontrola, testování vzorků a vyhodnocení kvality produktů
Požadujeme:
- vzdělání textilního směru
- znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe či vzdělání
Nabízíme:
- mzdu 25 000 - 31 000,- Kč.
- stravenky, sick days, jazykové kurzy
Kontakt:
- email: klara.chladkova@adler.info Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOblouková 391, Skorotice, 403 40 Ústí nad Labem 19 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně31000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T15:03:52

Společnost

ADLER Czech, a.s.
  • ADLER Czech, a.s.
  • Kontakt : Klára Chládková
  • Telefon : +420 727 833 371
  • Adresa : Oblouková 391, Skorotice, 403 40 Ústí nad Labem 19

Klíčová slova

textilního

místo

zkušebnictví

vzorků

vyhodnocení

kvality

produktů požadujeme

vzdělání

směru

znalost