PopisMísto výkonu práce: Pannattoni Park Prague Airport II E48,273 51 Pavlov, občasně Praha
Kontakt: info@eurohj.cn
Požadavky:
. Cínský jazyk na vynikající úrovni slovem i písmem
. Výhodou zkušenosti s rízením projektu
. Velmi dobré komunikacní schopnosti, casová flexibility
. Praxe v oblasti a znalost logistiky, obchodních služeb a import/export je výhodou
. Anglický jazyk ci jiný výhodou
Náplň práce:
- Strategické plánování, rozvoj společnosti, tvorba vize
- Řízení zaměstnanců
- Řízení projektů
- Účast na management meetings u mateřské společnosti v Číně, časté pracovní cesty do zahraničí
Vyhody:
„h Stravenky, dal.i bonusy dle osobni dohody Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEurope Huajie Development s.r.o. (PRAHA), Praha Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2018-09-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T10:31:14

Společnost

Europe Huajie Development s.r.o.
  • Europe Huajie Development s.r.o.
  • Kontakt : Sari Shang
  • Adresa : Europe Huajie Development s.r.o. (PRAHA), Praha

Klíčová slova

společnosti

jazyk

řízení

místo

projektů

výhodou

anglický

jiný

výhodou náplň

práce