PopisMísto výkonu práce: Žižkova č.p. 3401/74, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Vedení a rozvoj silného pobočkového týmu, péče o klíčové zákazníky, aktivní podpora prodeje, plnění stanovených cílů
Požadujeme:
VŠ/ SŠ vzdělání , komunikativnost, obchodní talent, spolehlivost, pečlivost, PRAXE V OBCHODNÍ ČINNOSTI, výhodou znalost hutních materiálů
Nabízíme:
Stravenky 100,- Kč, dovolená 5 týdnů, mobilní telefon, po zapracování možnost vozidla k soukromým účelům.
Kontakt:
e-mail: svobda@technimat.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTECHNIMAT, s.r.o. - provozovna UL, Žižkova 3401/74, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

TECHNIMAT s.r.o.
  • TECHNIMAT s.r.o.
  • Kontakt : Josef Svoboda
  • Telefon : +420 731 545 815
  • Adresa : TECHNIMAT, s.r.o. - provozovna UL, Žižkova 3401/74, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

obchodní

materiálů nabízíme stravenky

talent

spolehlivost

pečlivost

praxe

činnosti

výhodouznalost

hutních

místo