PopisProfil
" Vysokoškolské vzdělání 2. stupně (ekonomického směru a technického směru, výhodou MBA)
" Dobré odborné znalosti a manažerské zkušenosti nejméně 5 let s prokázanou zkušeností z oblasti B2B
" Prodejní a marketingové zkušenosti
" Excelentní porozumění B2B (výhodou oblast stavebnictví)
" Zkušenost s vedením lidí (min. 5 let)
" Ideální kombinace IQ a EQ
" Řídí strategii produktového marketingu v celém sub-regionu EE-EU
" Mezinárodní mobilita (ochota přestěhovat se do 2 let do zahraničí)
" Angličtina (plynulá), Ruština (plynulá)

Náplň práce
" Stanovení strategie, politiky a postupů v rámci produktového marketingu v celém sub-regionu EE-EU.
" Poskytování marketingové analýzy a doporučení pro rozhodnutí managementu.
" Řízení produktového oddělení se zodpovědností za celý sub-region Střední a Východní Evropa
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUhříněveská 734, 252 43 Průhonice Mzda minimálně42000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2017-08-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-12T10:05:47

Společnost

Hilti ČR spol. s r.o.
  • Hilti ČR spol. s r.o.
  • Kontakt : Denisa Černá
  • Telefon : +420 724 893 168
  • E-mail : Denisa.cerna@hilti.com
  • Adresa : Uhříněveská 734, 252 43 Průhonice

Klíčová slova

produktového

marketingu

subregionu

směru

celém

výhodou

marketingové

let

ruština

práce quot stanovení