Popisnáplň práce: zahájení prodeje kosmetiky v ČR a podpora prodeje na ruském a italském trhu, vytváření reklamy pro tuto značku, organizace systému maloobch. i velkoobch. prodeje, pořádání webinářů, přednášky, workshopy, cestování po ČR i do zahraničí

požadavky: zkušenosti v oblasti prodeje zdravotnických produktů min. 5 let, schopnost komunikace na veřejnosti, znalost ruštiny a italštiny, angličtina výhodou, znalost prodejních technik přes internet a sociální sítě, obchodní vztahy s balneologickými středisky v ČR a Itálii výhodou, tvorba a správa internetových stránek, zkušenost s vystupováním v TV a vytvořením reklamy
Kontakt: KV KONTO s.r.o., Blahoslavova 659/18, 360 09 Karlovy Vary.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVIS Pharmaceutical s.r.o. - 000, K Lukám 1028/1, Rybáře, 360 05 Karlovy Vary 5 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-27T01:57:32

Společnost

VIS Pharmaceutical s.r.o.
  • VIS Pharmaceutical s.r.o.
  • Kontakt : Martina Kertészová
  • Telefon : +420 359 901 451
  • Adresa : VIS Pharmaceutical s.r.o. - 000, K Lukám 1028/1, Rybáře, 360 05 Karlovy Vary 5

Klíčová slova

prodeje

výhodou

znalost

náplň

středisky

italštiny

angličtina

prodejních

technik

internet