PopisPrvní kontakt e-mailem: kariera.brno@del.cz nebo telefonicky Po - Pá 6:00 - 14:00 hod.
Náplň práce:
získávání nových zákazníků, udržování vztahů se stávajícími zákazníky a identifikace jejich potřeb
řízení a koordinace projektů

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání
praxe na podobné pozici min. 2 roky
plnění ročního plánu prodeje
manažerské schopnosti a dovednosti
řidičské oprávnění sk. "B"
časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
aktivní znalost jazyků AJ (NJ, RJ)
komunikativnost, pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

Nabízíme:
zajímavou práci na moderních technologiích
kvalitní pracovní prostředí
možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy
příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
příspěvky na stravování
týden dovolené navíc
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDEL a.s.-prac. Brno, Křižíkova 2697/70, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně55000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-11T01:56:54

Společnost

DEL a.s.
  • DEL a.s.
  • Kontakt : Eva Krejčová
  • Telefon : +420 566 657 209
  • Adresa : DEL a.s.-prac. Brno, Křižíkova 2697/70, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

kontakt

vzdělávání

rj komunikativnost

pozitivní

tvůrčí

přístup

řešení

úkolůnabízíme zajímavou

práci

moderních