PopisPracoviště: Olomoucká č.p. 2440/203, Šternberk.
Náplň práce: zpracování přijatých objednávek a následná tvorba cenových nabídek
příjem zboží do skladové evidence vč. navádění přijatých faktur.
Požadujeme: znalost práce na PC na pokročilé úrovni; znalost sortimentu v oboru vodo, topo, plyn - výhodou (není podmínkou); samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi, příspěvek na stravování
5 dnů dovolené navíc po dvou odpracovaných letech.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOlomoucká 2440/203, 785 01 Šternberk 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

SELM MORAVA s. r. o.
  • SELM MORAVA s. r. o.
  • Kontakt : Antonín Světlík
  • Telefon : +420 585 004 862
  • Adresa : Olomoucká 2440/203, 785 01 Šternberk 1

Klíčová slova

práce

přijatých

znalost

pracoviště

příspěvek

iniciativní

přístup nabízíme

zajímavé

finanční

ohodnocení