PopisPracoviště: Pavlovova 1169/54, Ostrava - Zábřeh
Kontakt: e-mailem na dan.szabo@terragroup.cz

Náplň práce: komunikace a veškerá péče o stávající klienty, kontrola a doručování dokumentů pro e-aukce
Požadujeme:
- spolehlivost
- flexibilitu
- vynikající komunikační schopnosti
- ŘP sk. B výhodou

Nástup možný ihned na dohodu o pracovní činnosti, po zaškolení na HPP.

Zaměstnanecké výhody: příspěvky pro nové zaměstnance/kyně, týdenní bonusy, školení,
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDaniel Szabó - Zábřeh, Pavlovova 1169/54, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2018-09-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-30T01:55:54

Společnost

Daniel Szabó
  • Daniel Szabó
  • Kontakt : Daniel Szabó
  • E-mail : dan.szabo@terragroup.cz
  • Adresa : Daniel Szabó - Zábřeh, Pavlovova 1169/54, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

pracoviště

komunikační

bonusy

týdenní

zaměstnancekyně

příspěvky

výhody

hppzaměstnanecké

zaškolení

činnosti