PopisŽivotopis předem na e-mail: job@jvpsystem.cz
Náplň práce:
Komunikace s klienty, prodej stavebních produktů a materiálů. Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, péče o stávající klienty. Znalost a prezentace produktů, zpracování dotazů a poptávek od zákazníků, tvorba cenových nabídek, vedení agendy klientů atd..

Požadujeme:
- dobré komunikativní schopnosti
- ukončené středoškolské vzdělání technického směru
- příjemné vystupování - jednání se zákazníky
- obchodní dovednosti výhodou
- iniciativní přístup k řešení úkolů
- řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC ( word , excel, outlook )
- samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost, bezúhonnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků
- zázemí stabilní společnosti
- odborné proškolení
- 13. a 14. plat
Nástup možný ihned.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJVP system s.r.o., Plzeň, Slovanská 1668/38, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

JVP system s.r.o.
  • JVP system s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : JVP system s.r.o., Plzeň, Slovanská 1668/38, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

znalost

klienty

produktů

zákazníků

životopis

excel

svědomitost

spolehlivost

flexibilitu

samostatnost