PopisOBCHODNÍ REFERENTI- náplň práce:
Administrativní a technická podpora specialistů obchodu a zákazníka, komunikace s pracovníky obchodního úseku na úrovni koordinace zakázek a jejich administrace.
Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání obchodního nebo technického směru, aktivní komunikativní znalost AJ slovem i písmem, pracovní zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici, komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, argumentační a organizační schopnosti, přesnost, důslednost, aktivní přístup k plnění úkolů, orientace na firemní priority a zákazníka. Výhodou je řidičské oprávnění skupiny B/aktivní řidič. Nabízíme práci ve stabilní české strojírenské společnosti, rozvoj potřebných odborností a zkušeností pro další karierní růst v rámci obchodního úseku, prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, benefity na volnočasové aktivity... Zájemci mohou zasílat své životopisy na e-mail: h.cabova@ronas.com Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba Pracoviště1. máje 2631, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
  • KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
  • Kontakt : Helena Cábová
  • Telefon : +420 575 751 211
  • E-mail : h.cabova@ronas.com
  • Adresa : 1. máje 2631, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

obchodního

zákazníka

aktivní

schopnosti

úseku

pracovní

baktivní

řidič

skupiny