Popismísto výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
náplň práce:
- jedná s českými i zahraničními zákazníky,
-mzakládá zakázky dle objednávek zákazníků do systému SAP,
- zadává založené zakázky do výroby
- komunikuje se zákazníkem, obchodním zástupcem a ostatními odděleními firmy,
- potvrzuje objednávky zákazníkovi,
- fakturuje odeslané zboží,

požadujeme:
- německý jazyk na pokročilé úrovni (telefonická a emailová komunikace se zahraničními zákazníky), znalost druhého, např. anglického jazyka je výhodou,
- uživatelskou znalost balíčku MS Office,
- zkušenosti s programem SAP výhodou,
- samostatnost, pečlivost a velmi dobré komunikační dovednosti,

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek s nástupem ihned,
- zástup za mateřskou
- pracovní doba od 6.00 -14.30, 7.00 - 15.30, a od 8.00 - 16.30

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 10.1.2019
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStyroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Styroprofile, a.s.
  • Styroprofile, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • Adresa : Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

zakázky

znalost

pracovní

zahraničními

místo

velmi

pečlivost

samostatnost

výhodou

sap