Popismísto výkonu práce: Opavská 463/23, Rýmařov
Pro doplnění a rozšíření obchodního týmu hledáme nové kolegy pro tuzemský i zahraniční trh.

Náplň práce: Hledání potenciálních zákazníků, telefonická a e-mailová komunikace s novými i stávajícími klienty a zákazníky, zpracování poptávek, tvorba cenových nabídek a objednávek. Péče o klienta.
Z 99% práce v kanceláři.

Požadujeme: obchodní myšlení, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, cílevědomost, aktivní postoj k práci a svěřeným úkolům, stabilitu. Příjemné vystupování a komunikativnost, aktivní znalost práce s PC.

Výhodou: praxe v pojišťovnictví nebo v call centru, jazykové znalosti na komunikativní úrovni, znalost programu POHODA a databázových systémů .

možnost prémiového platového ohodnocení

Kontakt: martinavogelova@bonitex.cz nebo 608 156 071 /pracovní dny 8:00 - 14:00/
Výběrové řízení probíhá ve 3 kolech. Součástí je praktická zkouška, která umožní uchazeči vyzkoušet náplň práce. Pracoviště Rýmařov, upřednostňujeme uchazeče do 20km.
Z : 27.9.2018 A : 3.12.2018 Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBONITEX s.r.o. - provozovna Rýmařov, Opavská 463/23, 795 01 Rýmařov Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

BONITEX s.r.o.
  • BONITEX s.r.o.
  • Kontakt : Martina Vogelová
  • Telefon : +420 608 156 071
  • Adresa : BONITEX s.r.o. - provozovna Rýmařov, Opavská 463/23, 795 01 Rýmařov

Klíčová slova

práce

znalost

aktivní

místo

komunikativní

možnost

systémů

databázových

pohoda

programu