PopisMísto výkonu práce:
Duhová č.p. 1013
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: info@dreamland-plc.cz, aneta.kubickova@montana-mb.cz

Náplň práce:
- nákup zboží a materiálu od dodavatelů
- vystavování, koordinace a plánování objednávek v informačním systému
- komunikace a monitoring stávajících dodavatelů
- vyhledávání nových dodavatelů a možností
- kontrola plnění vydaných objednávek, dodacích listů
- řešení cenových úrovní, platebních podmínek a reklamací s dodavateli

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni
- praxe v oblasti nákupu materiálu a komunikace s dodavateli výhodou
- znalost ekonomického softwaru výhodou
- komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědný a tvůrčí přístup k práci

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenky
- 13.plat
- bonusy, prémie
- vzdělávací kurzy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, stravenky, vzdělávací kurzy, 13. plat.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2018-12-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-21T02:13:53

Společnost

DREAMland, spol. s r.o.
  • DREAMland, spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Kubíčková
  • Adresa : DREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

komunikace

materiálu

výhodou

objednávek

vzdělávací

dodavatelů

zajímavé

prácinabízíme

přístup

tvůrčí