PopisREFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody, 22 - 26 000 Kč po zkušební době
- Náplň práce: vyřizování obchodních případů, zpracovávání cenových nabídek, telefonické jednání se zákazníky, výborná znalost práce na PC, práce s informačním systémem, vkládání informací do databáze zákazníků
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru výhodou, samostatnost, jazykové znalosti AJ nebo NJ
- Nabízíme: příspěvek na stravování, hrubou mzdu od 22 000,- Kč, po zkušební době až 24 000,- Kč, kulturní akce
- V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: soucek@kartace.com

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKartáče Souček, s.r.o, Pardubická 216/77, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Kartáče Souček, s.r.o.
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • Kontakt : Josef Souček
  • E-mail : soucek@kartace.com
  • Adresa : Kartáče Souček, s.r.o, Pardubická 216/77, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

práce

zkušební

referentka

zákazníků

požadujeme

min

vzdělání

technického

směru

výhodou