PopisMísto výkonu práce: 28. Října 207/49, 702 00 Ostrava
Kontakt: Lenka Mazurková, životopisy zasílat na E-mail: lenka@ollero.cz.

Ollero je Google partner, tvoříme weby, eshopy a digitální marketing, který vydělává. Díky metodě datadriven tvoříme strategické dlouhodobé partnerství s našimi klienty.

Koho hledáme:
-Hledáme ambiciózního člověka, který nám pomůže ještě víc posílit naši pozici na trhu a nebojí se výzev
-Pokud rádi mluvíte s lidmi a umíte jim prodat svůj názor
-Pokud jste navíc zodpovědným a organizovaným týmovým hráčem
-A pokud taky umíte být časově flexibilní, samostatní a máte ŘP

Náplň práce:
-Každodenní jednání s potenciálními klienty, ale i s těmi, kteří uz našimi klienty jsou
-Vyhledávání nových obchodních příležitostí
-Reportování a práce s CRM, které Vám pomůže oslovit správné klienty ve správnou chvíli
-Sebezdokonalování se jak v obchodu, tak v digitálním světě. Chceme, ať onlinu rozumítel a pomáháte klientům s jejich podnikáním

Nabízíme:
-s klienty tvoříte opravdu dlouhodobé partnerství
-klademe důraz na vzdělávání - pořádáme pravidelná školení, kde obchodníci sdílejí své zkušenosti a zároveň dostávají neustále školení od odborníků z oboru
-Do práce budete chodit do moderních kanceláří v historickém centru Ostravy
-společné akce, sportovní akce
-Pracovat budete s Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOllero s.r.o., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně38000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T11:29:26

Společnost

Ollero s.r.o.
  • Ollero s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Mazurková
  • Telefon : +420 777 122 886
  • E-mail : lenka@ollero.cz
  • Adresa : Ollero s.r.o., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

klienty

práce

našimi

dlouhodobé

školení

tvoříme

pomůže

umíte

místo

digitálním