PopisPracovní náplň: prodej portfolia chemických produktů pro průmyslové aplikace, aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, vedení obchodních jednání s klienty, zpracování individuálních nabídek, komplexní obchodní a technický servis pro zákazníky ve svěřeném regionu, pravidelný reporting a komunikace
Požadavky: schopnost vyjednávat, samostatnost a flexibilita, tah na branku a plnění stanovených cílů, práce s počítačem (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), znalost AJ pro komunikaci s dodavateli, ŘP sk. "B" a praxe v řízení
Výhody: vzdělávací kurzy, školení, stravenky

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěL. Váchy 1582, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-11T01:58:24

Společnost

BRITRADE spol. s r.o.
  • BRITRADE spol. s r.o.
  • Kontakt : Ing. Lubomír Plšek
  • E-mail : l.plsek@britrade.cz
  • Adresa : L. Váchy 1582, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

pracovní

excel

schopnost

vyjednávat

samostatnost

flexibilita

tah

branku

plnění

stanovených